Samotna Mama Goni Marzenia I Podróżuje Z Córeczką Na Plecach

Movie był też emitowany w Polsce pod alternatywnym tytułem Szesnastoletnia mama. Pani autorko - Pani nie ma elementarnej wiedzy dotyczącej żywienia dzieci. Jak można takie bzdury wypisywac? Dziś w dobie internetu, gdzie dostępne wszystkim są badania dotyczące długiego karmienia. Proszę zajrzeć choćby na kellymomi poczytać mleku ludzkim oraz mleku modyfikownym krowim. Dzień Matki. Dzień Matki Rozdrażnionej, bo nie spała spokojnie i twardo od czterech tygodni. Katar i astma najmłodszego, egzaminy starszego, choroba ojca. Nie spała. Nie umie, choć bardzo chce i potrzebuje.
Co za bzdury! To jak matka kp dwulatka to już oznacza że to dziecko jest na bakier ze stałymi pokarmami? Litości…takie popadanie ze skrajności w skrajność. Żeby pisać jak dkp wygląda trzeba coś nim wiedzieć, tutaj widzę pisanie w myśl zasady nie znam się to się wypowiem…choćby na naszym przykładzie-26 miesięcy kp, dieta rozszerzona w 7 mz i nie żadne papki tylko od razu kawałki bo blw od początku.
Jotka ja również sie z Tobą zgodzę, ze 3 latek raczej nie siedzi przy piersi non cease. Ba nawet roczniak juz takich potrzeb nie ma. Jada wiele różnych posiłków, pije rozne płyny ( soki, wodę, herbatki), więc są to raczej skrajne przypadki. Mnie się wydaje , ze jest to raczej chęć zaspokojenia bliskości, ew wyciszenia jak w przypadku uzycia smoczka uspakajajacego.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
"Wyszłam za mężczyznę właściwego. Zakochałam się w facecie, nie patrzyłam mu do metryki. (…) Nie ma ze mną łatwo, ale za to fajnie. Ma kobietę, w której po kilkunastu latach małżeństwa nadal jest zakochany. Ma lojalną żonę, wiernego przyjaciela, bo my się jeszcze lubimy przy okazji. Ma świetnego rozmówcę, z którym może dyskutować dniami i nocami" - przyznała blog o urodzie . "Odkąd jestem z Adamem, jest mi dobrze ze sobą. I bałabym się, że pozbywając się którejś ze swoich wad, stałabym się kimś innym. Tak, spóźniam się, jestem chaotyczna, mam bałagan w samochodzie, ale dobrze w tym chaosie funkcjonuję, a Adam pomaga mi to ogarnąć, nigdy się nie wścieka" - dodała.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *